Czas i koszty dostawy

W przypadku 100% przedpłaty:

  1. Kurier - 15,90 zł, czas dostawy średnio w 24h;
  2. Paczkomat® - 11,90 zł, czas dostawy średnio 24h

W przypadku płatności za pobraniem:

  1. Kurier - 24,90 zł, czas dostawy średnio w 24h;

Wysyłka za granicę - możliwość i koszt wysyłki za granicę jest ustalany indywidualnie i zależy od kraju dostawy oraz wielkości przesyłki. W tym celu należy skontaktowac się z Biurem Obsługi Klienta.

  


 

Zamówienia wysyłane są przez firmę kurierską DPD lub UPS.

W zależności od wybranej opcji dostawy koszt wysyłki jest automatycznie dodawany do kwoty zamówienia.

Doręczenia kurierskie realizowane są w dni robocze w godzinach 8:00 - 17:00. Jeśli w tym czasie odbiór przesyłki nie jest możliwy, to najlepszym rozwiązaniem jest podanie adresu przesyłki do miejsca pracy Klienta (koniecznie z nazwą firmy). Kurierzy mają wyznaczoną trasę i nie mają możliwości doręczenia paczki wyłącznie we wskazanym przedziale godzin lub o konkretnej godzinie. O szczegółach doręczenia, takich jak nazwa kuriera, który doręczy przesyłkę i numer nadania, poinformujemy w mailu wysyłanym w momencie przekazania paczki firmie kurierskiej.

Czas realizacji zamówienia:

  1. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 17:00. Wszystkie zamówienia staramy się zrealizować jak najszybciej.
  2. Całkowity czas oczekiwania na zamówienie to: czas przygotowania zamówienia do wysyłki + przewidywany czas dostawy.
  3. Czas przygotowania zamówienia do wysyłki to 4 dni roboczych liczonych od momentu potwierdzenia zamówienia, przy czym jest on zależny od rodzaju zamówionego produktu i ilości. Jeżeli okaże się, że realizacja przekroczy 4-dniowy termin przygotowania zamówienia, klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Franc-Textil zobowiązany jest niezwłocznie poinformować Kupującego o przyczynie przedłużenia terminu realizacji zamówienia oraz określić orientacyjnie nowy termin realizacji zamówienia. Kupujący jest uprawniony do niezaakceptowania nowego terminu realizacji zamówienia. W takim przypadku żadna ze stron nie będzie podnosić wobec siebie jakichkolwiek roszczeń z tytułu braku realizacji zamówienia.
  4. W przypadku płatności ratalnej czas otrzymania zamówienia wydłuża się o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej. Przy zamówieniu choć jednego produktu szytego na wymiar – czas realizacji zamówienia przedłuży się ponadto dodatkowo o 10 dni od dnia podpisania umowy ratalnej i wynosi 14 dni roboczych. Orientacyjny schemat realizacji zamówienia przy umowie ratalnej: - Zamówienie na wszystkie produkty standardowe = czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej + czas przygotowania zamówienia do wysyłki + czas dostarczenia. - Zamówienie na choć jeden produkt szyty na wymiar – czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej + 10 dni + czas przygotowania zamówienia do wysyłki + czas dostarczenia.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl